044 360-29-09
050 360-29-09
098 360-29-09
вул. Гончара 26-б
пн-сб 11:00-18:00
дивитися на мапі
- Блог

Затишок у домі – спокій у душі та впевненість у житті

Затишок у будинку – головна складова душевного спокою та психологічної рівноваги людини. У приміщенні, наповненому комфортом, відбувається швидке відновлення сил, приходять нові ідеї, з'являється бажання жити, а не існувати.

Говорячи про комфорт будинку, зовсім немає на увазі зручне ліжко або наявність великої кількості побутової техніки. Мова про глибший сенс, про ті дрібниці, які оточуючи нас, задають настрій. Вони можуть бути звичними та непомітними, але варто прибрати одну, і ми відчуваємо колосальну нестачу емоцій та спустіння кімнати.

Особливо це стосується тих предметів, які були куплені за покликом душі. Проходячи повз якусь вітрину, на очі потрапила річ і, в голові пролунав внутрішній голос: «Хочу». Декоративні вироби для інтер'єру будинку, куплені піддавшись імпульсу, виявляються найкращими будівельниками затишку. Вони відповідають нашому внутрішньому світу та наповнюють нас енергією.

Деякі вироби для інтер'єру з'являються у будинку як подарунок. При цьому вони можуть зовсім не підходити до загального стилю кімнати, але будуть дорогими спогадами. У них зберігається серцеве тепло дарувальника, яке може пробуджувати в нас добрий настрій у складних життєвих ситуаціях.

Гарні предмети інтер'єру, що додають тепла та душевності

Кожна людина має своє бачення прекрасного. Для когось, щоб почуватися затишно, необхідний набір серветок та вази, комусь не вистачає картин на стінах. Однак існує ряд красивих предметів інтер'єру, які припадуть до смаку всім без винятку.

Речі, які викликають інтерес більшості – це предмети, виконані вручну. У магазині KAANNI представлено асортимент саме таких авторських виробів. У каталозі можна вибрати:

• пледи;

• подушки;

• скатертини;

• гобелени;

• в'язані іграшки;

• прикраси.

Також у майстрів дизайнерської студії можна замовити виготовлення чогось за власним ескізом або попросити вишити подушку подібно до готової на вітрині, але у своїх улюблених кольорах.

Наповнюючи будинок речами ручної роботи, ми оточуємо себе духом творення. Пробуджуємо в собі креативність і дивуємо оточуючих своїм багатим внутрішнім світом.

Як створити затишок у будинку без великих капіталовкладень

Якщо не трапилося так, що довірившись поклику серця, були куплені декоративні предмети інтер'єру, варто подумати про планове наповнення будинку цікавими речами. При цьому вони можуть грати лише прикрашальну роль, а можуть бути практичними. В ідеалі варто знайти золоту середину і вибрати красиві та корисні речі. Однак якщо хочеться купити дрібничку, то не варто відмовляти собі в цій дрібниці.

Вирішивши створити затишок у будинку зовсім не обов'язково витрачати весь сімейний бюджет та бігти до магазину звільняти його вітрини. Це лише створить хаос у будинку та не допоможе досягти бажаного ефекту. Також не варто звертатися за допомогою до дизайнера. Це призведе до того, що навколишні предмети будуть чужими. Не принесуть тієї радості, яку ми відчуваємо побачивши власної «видобування». Адже іноді саме так можна назвати ту річ, яка залишалася на вітрині в єдиному екземплярі, і ми встигли її купити перед натовпом охочих.

До питання вибору речей для душі та натхнення необхідно підходити спокійно. Найкраще запланувати щомісячну витрату невеликої суми на покупку предмета декору інтер'єру та вибирати його без поспіху, прислухаючись до свого внутрішнього голосу. Цікаво буде прогулятися різними магазинами всією сім'єю і кожен її член вибере те, що сподобається саме йому.Повернутися до списку