044 360-29-09
050 360-29-09
098 360-29-09
вул. Гончара 26-б
пн-сб 11:00-18:00
дивитися на мапі
- Блог
Великодні мотиви

Великодні мотиви

Православний Великдень у 2021 році відзначається 2 травня, і я вже почала обмірковувати великодню колекцію цього року. Традиційно вона складається з вишитих та гобеленових подушок. Підготовка до цього радісного і світлого свята завжди будить дитячі спогади і позитивні емоції, пов'язані з приходом весни. У мене живі спогади про бабусин Великдень і прапрабабусін (так! мені несказанно пощастило!) маковий пиріг! З самого ранку вдома витав фантастичний запах випічки! Рецепт Великодня передається з покоління до покоління, як коштовність! А ще – порцелянові фігурки великодніх кроликів завжди прикрашали наш святковий стіл разом із яскраво розфарбованими яйцями на тлі білої скатертини.

Залишилося трохи пасхальних листівок, якими мої предки вітали один одного з цим світлим днем.

Всі ці дрібниці збираються в єдиний пазл традиції святкування Великодня у нашій родині!

Для дітей були свої заняття – битки, традиційна великодня гра, такий собі турнір з биття великодніх яєць! Або пошуки захованих солодощів в затишних місцях. А великодні кошики, які прикрашали вишитими рушниками! Це були просто витвори мистецтва! Дух любові та дружби в нашій сім'ї панував завжди, святкові застілля, ігри, вікторини... і дорослі та діти чекали з нетерпінням цього свята та заздалегідь починали до нього готуватися.

У моїй сім'ї завжди було прийнято прикрашати до Великодня будинок. Українська приказка Шити-білити – завтра Пасха! - це про нас!

Тому і зараз, коли це стало моєю професією, я дуже трепетно ​​ставлюся до створення щорічної великодньої колекції. Цього року вона надзвичайно гарна! Світлі, життєрадісні відтінки оксамиту та вишуканий гобелен, ручна вишивка та домоткане полотно... Все це поєдналося у єдиний ансамбль. Подушки різних розмірів та рушники з ручним мереживом.

Ознайомитись з колекцією просто – необхідно вибрати на сайті в пошуку колекцію "Великодні мотиви" https://www.kaanni.ua/collections/paskhalnye-motivy.html та вуаля! Все перед вами!

За допомогою декоративних подушок можна знайти безліч красивих рішень для оформлення будинку до свята Великодня! Я сподіваюся, що вдасться подарувати вам приємні емоції, натхнення та створити Вам святковий настрій! Я впевнена, що мої роботи створять атмосферу радості, тепла та доброти у вашій оселі або допоможуть вам зробити чудовий подарунок вашим близьким!

image0.jpeg
Все эти мелочи собираются в единый пазл традиции отмечания светлого праздника Пасхи в нашей семье!
Для детей были свои занятия - битки, традиционная пасхальная игра, эдакий турнир по битью пасхальных яиц! Или поиски спрятанн,ых сладостей в укромных местах) А пасхальные корзинки, которые украшали вышитыми рушниками! Это были просто произведения искусства! Дух любви и дружбы в нашей семье царил всегда, праздничные застолья, игры, викторины... и взрослые и дети ждали с нетерпением этого праздника и загодя начинали к нему готовиться.
image2.jpeg
В моей семье всегда было принято украшать к Пасхе дом. Украинская поговорка Шити-білити - завтра Великдень! - это о нас)))

Поэтому и сейчас, когда это стало моей профессией, я очень трепетно отношусь к созданию ежегодной пасхальной коллекции. В этом году она необычайно красива! Светлые, жизнерадостные оттенки бархата и изысканный гобелен, ручная вышивка и домотканное полотно... Все это соединилось в единый ансамбль. Подушки различных размеров и полотенца с ручным кружевом...

Ознакомиться с коллекцией просто - необходимо выбрать на сайте в поиске коллекцию "Пасхальные мотивы" https://www.kaanni.ua/collections/paskhalnye-motivy.html и вуаля! Все перед вами! С помощью декоративных подушек можно найти множество красивых решений оформления дома к празднику Пасхи! Я надеюсь, что удастся подарить вам приятные эмоции, вдохновение и создать Вам праздничное настроение! Я уверена, что мои работы создадут атмосферу радости, тепла и доброты в вашем доме или помогут вам сделать прекрасный подарок вашим близким!

Повернутися до списку