044 360-29-09
050 360-29-09
098 360-29-09
вул. Гончара 26-б
пн-сб 11:00-18:00
дивитися на мапі
- Блог
Невловимі весняні моменти на вишитому домашньому текстилі

Невловимі весняні моменти на вишитому домашньому текстилі

Весна – це зрозуміло та приємно кожному.

Природа прокидається від сну, час біжить швидше, сонце світить яскравіше і пригріває дедалі сильніше. А нам хочеться яскравих фарб, молодої зелені, співу птахів і краси в навколишньому світі.

У кожного своє уявлення про прекрасне, а також про те, яким має бути особистий простір. Тут перші ролі грають колірні переваги, відданість якомусь стилю, вірність культурним традиціям. Яке це захоплююче заняття - збирати по крупинці свій власний світ, яким для кожного є ДІМ.

Home sweet Home!

Тут усякий сам собі режисер. І ось тут саме час звернути свій погляд на прекрасні вироби домашнього текстилю марки KAANNI, адже їх так багато на будь-який смак! Весняна колекція подушок та їх вірних компаньйонів пледів розцвічена ніжними відтінками молодої трави та квітів, які ніколи не зів'януть.

Мозаїка кольору, орнаменту, форми та фактури, якісні матеріали, які приємно відчувати, художній смак, з яким створено кожен виріб, - все це на допомогу тому, хто відчуває прекрасне, хто хоче радувати себе та близьких красивими та водночас корисними предметами, що завжди потрібні і більшим, і маленьким. Домашній текстиль, зроблений повністю вручну, радуватиме вас довгі роки, зігріваючи натхненням, любов'ю та талантом, які були в нього вкладені. Цим і відрізняються наші індивідуальні вироби від виготовлених на звичайній китайській фабриці величезним тиражом. Також, як відрізняється оригінал Сікстинської мадонни Рафаеля від репродукції цієї картини. Подушка та плед - безпрограшний комплект для подарунка з будь-якого випадку. Оберігаючи затишний простір, вони завжди нагадуватимуть про вас, тим самим підтримуючи невидимий зв'язок між людьми. Подарунок на 8 березня, подарунок на день народження, подарунок для неї, подарунок для нього, подарунок на весілля або подарунок на народження дитини, та й просто на добру пам'ять - на будь-який з цих випадків, повірте, ми знайдемо для вас безліч варіантів рішення! А ще можна додати веселу та зворушливу в'язану іграшку, тоді радість від подарунка зростає у багато разів, це перевірено та багаторазово підтверджено нашими покупцями.


Повернутися до списку