044 360-29-09
050 360-29-09
098 360-29-09
вул. Гончара 26-б
пн-сб 11:00-18:00
дивитися на мапі
- Блог
KAANNI маленький шоу-рум у самому центрі Києва

KAANNI маленький шоу-рум у самому центрі Києва

KAANNI це маленький бутік у самому серці історичного центру Києва, на вулиці Гончара 26-б, зовсім поруч із вулицею Ярославів Вал, у якому вишите все, ну... чи майже все:). У нас ви знайдете інтер'єрний домашній текстиль великої, дрібної та мініатюрної ручної вишивки моєї торгової марки KAANNI (з 2011 року) – яскраві, стильні декоративні вишиті подушки, пледи, іграшки та навіть листівки та брошки!

З моїми роботами я успішно брала участь у міжнародних виставках дизайну інтер'єру – у Німеччині та Канаді. Мені дуже приємно, що мої роботи знають і люблять на всіх континентах нашої планети! Роботи створюються в одиничних екземплярах вручну у Києві. Використовуються найкраща французька вовняна нитка для вишивки DMC та полотно всесвітньо відомої німецької марки Zweigart, які я купую сама у Німеччині.

Для мене дуже важливо, щоб Ви отримували не тільки естетичну насолоду від виробу, але й раділи якості виконання моїх робіт. Я поважаю і дуже люблю своїх клієнтів і сподіваюся, що це взаємно! А ще у нас душевний персонал, ароматний чай та невеликі компліменти :) Щиро Ваша, Наталія Катюха.Повернутися до списку